JA!


Ik wil een abonnement

op de Eerdse Krant

VOLG EERDSE KRANT

OP TWITTER

Heeft u nieuws, een leuk verhaal of een onderwerp? Tip de redactie via: redactie@eerdsekrant.nl of 06 - 52280047 

Eerdse KRANT

Het nieuwsblad voor Eerde

OPEN EERDSE BILJARTKAMPIOENSCHAP LIBRE 2019


Van maandag 18 tot en met zaterdag 30 november vond in De Brink in Eerde het

35e Open Eerdse Biljartkampioenschap Libre plaats. De uitslagen kunt u hier terugvinden.


Maandag 18 nov 2019






Groepswedstrijden





groep

spelers (caramboles)


beurten

uitslag

punten


15

John Broks (50)

Jacques vd Heijden (70)

28

50-64

2-0


10

Peter Verkuijlen (80)

Theo vd Linden (31)

35

76-24

2-0


16

Jan v Geffen (65)

Bert d Greef (44)

26

65-32

2-0


8

Johnny Glaudemans (47)

Marian Schepens (31)

30

46-31

0-2

9

Henk Biemans (29)

Toon vd Oever (47)

25

29-43

2-0


13

Ingrid v Roosmalen (47)

Marco v Lankveld (33)

35

33-25

0-2


14

Wilco Bartels (70)

Ad Tibosch (33)

29

40-33

0-2


20

Toon v Uden (75)

Hans Kemps (44)

24

75-40

2-0


18

Harrie vd Laar (35)

Harrie vd Rijt (62)

25

35-48

2-0


19

Ad v Uden (35)

Toon Gevers (50)

18

35-25

2-0


10

Toon v Houtum (44)

Bart v Erp (65)

35

41-60

2-0


5

Harrie vd Tillaart (85)

Mart vd Boogaard (38)

35

85-38

1-1


1

Martijn Verhagen (29)

Peter vd Tillaart (170)

35

24-157

0-2


12

Harry Aarts (75)

Bert v Son (33)

24

75-24

2-0









Dinsdag 19 nov 2019





18

Martien v Schijndel (50)

Mieke Schenkels (56)

35

50-41

2-0


16

Twan vd Heijden (44)

Theo Vissers (33)

33

44-27

2-0


2

Jan v Dijk (56)

Henk v Eerdt (38)

26

48-38

0-2


17

Toin Cissen (62)

Marie Jonkers (33)

35

59-26

2-0


4

Cor vd Burgt (38)

Toon Verbruggen (90)

31

38-73

2-0


14

Ad Geboers (47)

Wilco Bartels (70)

30

47-43

2-0


6

Gerdien Brekelmans (35)

Martien Verbruggen (90)

30

35-90

1-1


18

Mieke Schenkels (56)

Harrie vd Rijt (62)

27

39-62

0-2


11

Toon Cissen (80)

Niels v Dommelen (47)

35

56-42

0-2


5

Thieu Westenlaken (44)

Bertus v Berkel (27)

32

44-20

2-0


9

Mari v Erp (80)

Piet Vogels (35)

35

74-24

2-0


3

Ruud Cissen (110)

Martien v Heeswijk (44)

19

110-32

2-0


13

Marco v Lankveld (33)

Gijs Stapelbroek (75)

31

28-75

0-2


20

Toon v Uden (75)

Wim vd Sanden (62)

35

58-41

2-0









Woensdag 20 nov 2019





4

Corne Habraken (29)

Gerard Verbruggen (47)

35

19-44

0-2


11

Ad vd Laar (41)

Jeroen Verhagen (31)

35

25-29

0-2


6

Toon Verhoeven (31)

Gerdien Brekelmans (35)

29

20-35

0-2


12

Jan Zegers (65)

Harry Aarts (75)

27

49-75

0-2


1

Martijn Verhagen (29)

Tommy vd Velden (56)

35

28-48

2-0


16

Bert d Greef (44)

Theo Vissers (33)

30

37-33

0-2


2

Jan v Dijk (56)

Fraukje vd Velden (29)

25

34-29

0-2


8

Marian Schepens (31)

Martin Verhagen (80)

33

18-80

0-2


18

Martien v Schijndel (50)

Harrie vd Rijt (62)

25

50-61 

2-0


19

Wim Gevers (62)

Ad v Uden (35)

32

57-35

0-2


15

Kees Verouden (27)

Jacques vd Heijden (70)

28

9-70

0-2

7

Hans v Erp (90)

Marie Leijten (31)

29

90-22

2-0


17

Peter Gevers (59)

Peter Kempen (50)

26

59-21 

2-0


10

Peter Verkuijlen (80)

Bart v Erp (65)

28

72-65

0-2









Donderdag 21 nov 2019





7

Rien vd Pas (47)

Mari Leijten (31)

28

41-31

0-2


10

Toon van Houtum (44)

Theo vd linden (31)

28

35-31

0-2


18

Harrie vd Laar (35)

Mieke Schenkels (56)

35

20-49

0-2


13

Jan v Erp (53)

Marco v Lankvelt (33)

33

53-20

2-0


19

Antoon vd Burgt (44)

Ad v Uden (35)

27

38-35

0-2


7

Hans v Erp (90)

Jos Zegers (35)

33

90-20

2-0


3

Ruud Cissen (110)

Toon v Kronenburg (29)

27

110-17

2-0


9

Toon vd Oever (47)

Piet Vogels (35)

34

47-34

2-0


14

Ad Verkuijlen (70)

Ad Tibosch (33)

27

55-33

0-2


2

Hans d Koning (150)

Henk v Eerdt (38)

12

150-14

2-0


12

Frans vd Bergh (47)

Harry Aarts (75)

20

18-75

0-2









Vrijdag 22 nov 2019





15

John Broks (50)

Jan v Kessel (33)

26

45-33

0-2


12

Jan Zegers (65)

Frans vd Bergh (47)

34

60-47

0-2


1

Martijn Verhagen (29)

Henk v Stiphout (41)

29

29-38

2-0


4

Cor vd Burgt (38)

Corné Braken (29)

27

38-22

2-0


11

Jeroen Verhagen (31)

Niels v Dommelen (47)

17

17-47

0-2


8

Marian Schepens (31)

Marc Verkuijlen (38)

25

22-38

0-2


5

Thieu Westenlaken (44)

Mart vd Boogaard (38)

28

44-37

2-0


14

Wilco Bartels (70)

Ad Verkuijlen (70)

17

43-70

0-2


20

Martijn vd Rijt (41)

Hans Kemps (44)

32

24-44

0-2


19

Toon Gevers (50)

Wim Gevers (62)

25

12-62

0-2


5

Harrie vd Tillaart (85)

Bertus v Berkel (27)

35

45-18

2-0


9

Mari v Erp (80)

Toon vd Oever (47)

25

80-44

2-0


1

Peter vd Tillaart (170)

Tommy vd Velden (56)

13

170-18

2-0


2

Hans d Koning (150)

Fraukje vd Velden (29)

28

150-24

2-0









Zondag 24 nov 2019





12

Bert v Son (33)

Frans vd Bergh (47)

35

26-42

0-2


1

Tommy vd Velden (56)

Henk v Stiphout (41)

24

41-41

0-2


3

Martien v Heeswijk (44)

Frank Schepers (33)

22

36-33

0-2


17

Peter Kempen (50)

Marie Jonkers (33)

35

46-32

0-2


20

Martijn vd Rijt (41)

Toon v Uden (75)

29

41-50

2-0


2

Fraukje vd Vellden (29)

Henk v Eerdt (38)

31

29-24

2-0


7

Rien vd Pas (47)

Hans v Erp (90)

35

46-75

2-0


14

Ad Geboers (47)

Ad Verkuijlen (70)

25

31-70 

0-2


8

Martin Verhagen (80)

Johnny Glaudemans (47)

31

64-47

0-2


5

Bertus v Berkel (27)

Mart vd Boogaard (38)

24

20-38

0-2


18

Harrie vd Laar (35)

Martien v Schijndel (50)

34

32-50

0-2


13

Jan v Erp (53)

Gijs Stapelbroek (75)

35

37-57

0-2


16

Twan vd Heijden (44)

Jan v Geffen (65)

28

44-55

2-0









Maandag 25 nov 2019





6

Toon Verhoeven (31)

Jan vd Berg (50)

27

27-50

0-2


17

Peter Gevers (59)

Toine Cissen (62)

26

59-55

2-0


4

Gerard Verbruggen (47)

Cor vd Burgt (38)

28

47-37

2-0


3

Toon v Kronenburg (29)

Martien van Heeswijk (44)

23

29-40

2-0


19

Antoon vd Burgt (44)

Toon Gevers (50)

34

44-28

2-0


8

Marc Verkuijlen (38)

Johnny Glaudemans (47)

27

38-40

2-0


15

John Broks (50)

Kees Verouden (27)

35

33-17

2-0


3

Frank Scepers (33)

Ruud Cissen (110)

25

18-110

0-2


9

Henk Biemans (29)

Piet Vogels (35)

34

29-33

2-0


11

Ad vd Laar (41)

Niels v Dommelen (47)

35

37-47

0-2


6

Martin Verbruggen (90)

Jan vd Berg (50)

27

59-50

0-2









Dinsdag 26 nov 2019





6

Gerdien Brekelmans (35)

Jan vd Berg (50)

34

35-45

2-0


10

Peter Verkuijlen (80)

Toon v Houtum (44)

14

38-44

0-2


11

Ad vd Laar (41)

Toon Cissen (80)

26

24-80

0-2


3

Toon v Kronenburg (29)

Frank Schepers  (33)

16

13-33

0-2


20

Wim vd Sanden (62)

Hans Kemps (44)

35

48-30

2-0


16

Jan v Geffen (65)

Theo Vissers (33)

35

64-22

2-0


14

Ad Tibosch (33)

Ad Geboers (47)

20

20-47

0-2


13

Ingrid v Roosmalen (47)

Jan v Erp (53)

33

47-32

2-0


10

Theo vd Linden (31)

Bart v Erp (65)

35

24-61

0-2


7

Jos Zegers (35)

Rien vd Pas (47)

20

28-47

0-2


9

Henk Biemans (29)

Mari v Erp (80)

21

29-80

1-1


6

Martien Verbruggen (90)

Toon Verhoeven (31)

22

90-16

2-0


15

Jan v Kessel (33)

Jacques vd Heijden (70)

30

33-68

2-0


4

Gerard Verbruggen (47)

Toon Verbruggen (90)

15

47-53

2-0









Woensdag 27 nov 2019





11

Jeroen Verhagen (31)

Toon Cissen (80)

31

17-80

0-2


17

Peter Gevers (59)

Marie Jonkers (33)

35

57-29

2-0


12

Bert v Son (33)

Jan Zegers (65)

35

31-52

2-0


8

Martin Verhagen (80)

Marc Verkuijlen (38)

24

37-38

0-2


20

Wim vd Sanden (62)

Martijn vd Rijt (41)

30

59-41

0-2

4

Corné Braken (29)

Toon Verbruggen (90)

35

26-88

0-2

19

Wim Gevers (62)

Antoon vd Burgt (44)

23

39-44

0-2


13

Ingrid v Roosmalen (47)

Gijs Stapelbroek (75)

24

47-46

2-0

15

Jan v Kessel (33)

Kees Verouden (27)

31

33-15

2-0

16

Bert d Greef (44)

Twan vd Heijden (44)

25

38-44

0-2

7

Mari Leijten (31)

Jos Zegers (35)

21

31-25

2-0

2

Hans d Koning (150)

Jan v Dijk (56)

22

150-29

2-0

1

Henk v Stiphout (41)

Peter vd Tillaart (170)

24

41-165

2-0

17

Peter Kempen (50)

Toine Cissen (62)

20

30-62

0-2


Donderdag 28 nov 2019






2e ronde

(Knock-outsysteem)





spelers 

beurten

uitslag

Ingrid v Roosmalen

Fraukje vd Velden

27

47-28




Hans d Koning

Toon Cissen

25

77-80




Ruud Cissen

Frans vd Bergh

29

110-42


Thieu vd Westelaken

Ad Geboers

14

44-25




Gerdien Brekelmans

John Broks

23

19-50



Rien vd Pas

Jan v Geffen

35

42-54




Marc Verkuijlen

Toine Cissen

18

38-46




Henk Biemans

Harrie vd Rijt

29

29-61



Toon v Houtum

Antoon vd Burgt

15

29-44




Niels v Dommelen

Toon v Uden

26

47-46




Harry Aarts

Peter vd Tillaart

30

75-165



Henk v Stiphout

Bart v Erp

26

41-51




Ad Verkuijlen

Frank Schepers

26

70-29




Jan v Kessel

Cor vd Burgt

22

33-28










Vrijdag 29 nov 2019






2e ronde

(Knock-outsysteem)





Twan vd Heijden

Mart vd Boogaard

34

39-44




Peter Gevers

Jan vd Berg

29

49-50




Gijs Stapelbroek

Gerard Verbruggen

24

75-32



Ad v Uden

Johnny Glaudemans

27

35-30




Martijn vd Rijt

Mari v Erp

34

41-77










1/8 Finale





Henk v Stiphout

Niels v Dommelen

35

36-46



Toon Cissen

Harry Aarts

20

55-75




Ruud Cissen

Ingrid v Roosmalen

24

86-47




Gijs Stapelbroek

Ad Verkuijlen

31

75-61



Thieu vd Westelaken

Jan v Kessel

23

27-33




John Broks

Mart vd Boogaard

34

50-37




Rien vd Pas

Jan vd Berg

23

18-50



Marc Verkuijlen

Hans v Erp

18

38-33




Henk Biemans

Ad v Uden

35

28-28




Antoon vd Burgt

Martijn vd Rijt

23

44-29










Zaterdag 30 nov 2019 






1/4 Finale





Niels v Dommelen

Harry Aarts

28

47-74




Ingrid v Roosmalen

Gijs Stapelbroek

26

47-59




Jan v Kessel

John Broks

27

28-50



Jan vd Berg

Marc Verkuijlen

18

43-38




Henk Biemans

Antoon vd Burgt

31

29-38










1/2 Finale





John Broks

Niels v Dommelen

31

40-47




Henk Biemans

Ingrid v Roosmalen

26

14-47




Marc Verkuijlen vrijgeloot






Finale Poule





Marc Verkuijlen (38)

Ingrid v Roosmalen (47)

22

38-26



Niels v Dommelen (47)

Ingrid v Roosmalen (47)

24

16-47



Marc Verkuijlen (38)

Niels v Dommelen (47)

24

26-47

Eindstand

punten

%

1 Marc Verkuijlen

2

84,20

2 Ingrid v Roosmalen

2

77,66

3 Niels v Dommelen

2

67,00

Podium (vlnr)

Ingrid van Roosmalen (Sint-Oedenrode)

Marc Verkuijlen (Eerde)

Niels van Dommelen (Zijtaart)

Eerdse KRANT

              De Stelling

ARCHIEF

CONTACT

Eerdse AGENDA

Aanmelden via: redactie@eerdsekrant.nl


18-30 november 2019

35e Open Eerdse Biljartkampioenschap Libre

De Brink Eerde

> UITSLAGEN


5 december 2019

Kienen

Den Binnenhof

14:00 uur


8 december 2019

Eucharistieviering

Eerdse Kerk

10:00 uur


9 december 2019

Dorpsraad Eerde - Openbaar Spreekuur

De Brink Eerde

20:00 uur


11 december 2019

Leijthuis in Eerde

Den Binnenhof

09:30-12:00 uur


14 december 2019

Filmavond

Den Binnenhof

20:00 uur


14 december 2019

30+ Party

Cafe-zaal 't Hooghuys

21:00 uur


16 december 2019

Bibliotheek

Den Binnenhof

10:30-11:30 uur


18 december 2019

Leijthuis in Eerde

Den Binnenhof

09:30-12:00 uur


23 december 2019

Oliebollen-biljarttoernooi

De Brink Eerde

10:00-17:00 uur


26 december 2019

(Tweede Kerstdag)

30+ Party

Cafe-zaal 't Hooghuys

21:00 uur


29 december 2019

Meezingochtend

De Binnenhof

10:30 uur


5 januari 2020

Pannenkoekendag

Eerdse Molen

12:00-15:00 uur


19 januari 2020

CV De Oivers - Receptie Prins Mark d'n Urste

De Brink Eerde

Vanaf 11:11 uur


8 maart 2020

Eindpresentatie Brabants Dorps-leven van Bernard van Dam

Eerdse Kerk


t/m april 2020

DKV Celeritas Kaartavonden

Kantine DKV Celeritas

19:30 uur

Deze website maakt gebruik van cookies. Door op "Accepteren" te klikken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies.

Accepteren